+48 58 7126077
Integracja TMC -Metalkas Mikołajki 2014

W dniach 22-24.05.2014 Producent Metalks Bydgoszcz i oddziały: Pomorze, Katowice, Kraków, Lublin integrowali się w pięknym kompleksie Gołębiewski Mikołajki na Mazurach.

Najpierw posiłek, basen, czas wolny i się zaczęło: cały czas dobre humory, z minuty na minutę zintegrowali się wszyscy uczestnicy dzięki przodownikom Wojtkowi, Arkowi, Jackowi, Adamowi i Tomkowi.

Wieczorne biesiadowanie rozpoczęliśmy wspólną modlitwą poprowadzoną przez Kaznodzieję Filipa. Potem Miętus w świeżej kapuście z marchewką i śpiewniki w rękach. Szukaliśmy stron ale potem okazało się, że kazdy umie śpiewać wszystko. Nieoceniony Arek i jego solówki na stole w akompaniamencie Olka i najwspanialsza harmonijka……

potem ognisko

Poranek przywitał nas na basenie, a niektórych dopiero na golfie. Błażej instruktor golfa na początku musiał utęperować rozbawiony Metalkas ale po chwili dzielnie w 25st.majowym upale edukowaliśmy się ze sposobu trzymania kija. Bledsze towarzystwo grzecznie w oddali trenowało strzały, a w cieniu niektórzy wypijali litry wody. Dla ochłody??

Najliczniejsza grupa Metalkas Pomorze czekała na rywalizację i udało sie I i II miejsce należało do TMC (konkurencję golfa wygrały kobiety !!)

Wieczorny stateczek i 4-godzinna sielanka na Jeziorze Śniardwy. Wspaniałe wędzone sieje, sielawy i węgorz. Ah te sałatki….

Powrót o zachodzie słońca ….

Dziękujemy za wspaniałą integrację.

Skontaktuj się z nami