+48 58 7126077
Metalkas – polski producent metalowych produktów

Metalkas forbestmc

Metalkas – sukces opisany w Forbes
Wielki sukces polskiego producenta oferowanych przez nas produktów metalowych.

Metalkas1

Wszystko zaczęło się od kasetki kasjerskiej, a teraz po 60 latach w ofercie znajdą Państwo m.in. certyfikowane sejfy, meble metalowe, regały, drabiny. Dzięki najnowocześniejszej hali produkcyjnej w Polsce, właściciele marki Metalkas, Grzenia, Bayer System, zapewniają szybkie terminy realizacji oraz szeroką gamę asortymentu.

metalkas z lotu ptaka

TMC współpracuje z firmą Metalkas ponad 10 lat i reprezentuje oddział Metalkas Pomorze. W naszym salonie sprzedaży w Gdańsku znajduje się showroom, w którym znajduje się większość bydgoskich wyrobów. Zapraszamy do obejrzenia ekskluzywnych sejfów jak i szaf metalowych, kasetek kasjerskich, szaf bhp, apteczek czy skrzynek gazowych, które wykonujemy na indywidualne zamówienia. Handlowcy Metalkas Pomorze dysponują fachową wiedzą w zakresie doboru odpowiedniego produktu, wymaganych certyfikatów oraz serwisem posprzedażnym. Zapewniamy kompleksową usługę, od zamówienia towaru po dostawę i montaż. Zapraszamy do nas.

Zachęcamy do lektury załączonego wywiadu:  https://www.forbes.pl/biznes/metal-przekuwany-w-sukces-z-pokolenia-na-pokolenie/ev0q072

Sklep internetowy Metalkas Pomorze

Salon – Gdańsk ul.Lubczykowa 5 80-177,

tel.: 58 712-61-17 wew. 21-24
tel.: 58 622-36-15
e-mail: handlowy@tmc24.pl

 

sejf Metalkas Gdańsk

TMC-Metalkas Pomorze

Screenshot_4Screenshot_6

Skontaktuj się z nami