+48 58 7126077
Załączanie nocne alarmu

Załączanie nocne alarmu

Czy wiesz, że największe zagrożenie naszego życia i mienia podczas włamania występuje wówczas kiedy jesteśmy w domu w nocy? Pamiętaj, że Twój system alarmowy ma możliwość załączania czuwania w nocy pomieszczeń, które nie są używane. Korzystaj z funkcji załączania czuwania nocnego, która polega na załączeniu systemu alarmowego w całym domu z automatycznym zablokowaniem czujników w pomieszczeniach, które są użytkowane w nocy np. pokoje na piętrze, sypialnia, itp. Naruszenie czujników w dolnych partiach domu uruchomi alarm. Jeżeli powyższa funkcja jest Ci nieznana lub nie została uruchomiona skontaktuj się z naszym działem technicznym, który uruchomi funkcję zwiększającą Twoje bezpieczeństwo BEZPŁATNIE.

Święta /ferie zimowe/wakacje planowany urlop będzie z pewnością dobrym momentem na spędzenie czasu z rodziną. Jest to jednak również niebezpieczny okres, który zwiększa nasilenie włamań i kradzieży. Prosimy zachować kilka ważnych zasad bezpieczeństwa Państwa domów i firm podczas tego okresu:

  • powiadom najbliższego sąsiada o wyjeździe
  • przekaż sąsiadowi dane naszej firmy TMC- Centrum Monitorowania Technicznego – w przypadku awarii systemu
  • powiadom agencję ochrony o wyjedzie celem zwrócenia baczniejszej uwagi na działanie systemu
  • sprawdź działanie systemu alarmowego poprzez próbny alarm włamaniowy oraz systemu telewizji dozorowej czy obraz jest prawidłowo zapisywany
  • idealnym rozwiązaniem jest zlecenie konserwacji Twojego systemu alarmowego naszej firmie – ceny już od 100,00 zł za usługę (promocja 3xK)
  • zakręć główny zawór wody, w przypadku awarii wężyków lub baterii uniemożliwi to zalanie obiektu
  • zamknij drzwi na wszystkie zamki oraz rolety
  • jeżeli jest możliwość uruchom funkcję symulacji domowników w swoim systemie alarmowym – o szczegóły można zapytać nasz dział techniczny serwis@tmc24.pl
  • przenieś kosztowności, dokumenty, kluczyki od samochodów do sejfu – w przypadku braku możliwość zakupu i montażu przez naszą firmę, posiadamy na magazynie kilka rodzajów produktu do każdego domu oraz możliwość wypożyczenia sejfu handlowy@tmc24.pl.

Spraw, aby planowany urlop i wypoczynek udał się w pełni bezpiecznie.

Dział Techniczny TMC sp. z o.o.

693 168 101 (24H)

Skontaktuj się z nami