+48 58 7126077
Światowy Tydzień w Przedsiębiorczości

TMC na zaproszenie Dyrekcji i Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 8 im. Jana Brzechwy w Gdańsku dzielnica Kiełpino Górne wzięło udział w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości. Jest to międzynarodowa inicjatywa promująca przedsiębiorczość wśród mieszkańców całego świata w ramach Global Entrepreneurship. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący rozwój biznesowych inicjatyw. W zeszłym roku Polska okazała się rekordzistą ŚTP organizując największą liczbę wydarzeń ze wszystkich 160 krajów biorących udział w projekcie. W ciągu tygodnia 2900 partnerów zorganizowało wydarzenia, w których udział wzięło w sumie 95 tysięcy uczestników.

„Młodzi przedsiębiorcy na start” – pod takim hasłem promowaliśmy przedsiębiorczość wśród dzieci poprzez spotkania z naszymi pracownikami, którzy zaprezentowali dzieciom towar handlowy firmy. Sejfy, szafki na klucze, apteczki były „w zasięgu ręki” czyli dostępne dla uczniów. Odpowiadaliśmy na pytania dzieci. Opowiadaliśmy z czego wykonane są produkty i w jaki sposób działają.

Najmilsze dla nas było to, że dzieci, nauczyciele i rodzice z lokalnej szkoły znają naszą firmę, wiedzą gdzie jest nasza siedziba i czym się zajmujemy.

Dziękujemy organizatorom wspaniałej inicjatywy lokalnej.

podz.  logo fundacja

1 2

 

Skontaktuj się z nami