+48 58 7126077
Żłobek przedszkole szkoła – systemy zabezpieczeń

Dzieci pod opieką systemu zabezpieczeń TMC.

alarm w szkole

Systemy zabezpieczeń w żłobku, przedszkolu i szkole mogą zapewnić nam rodzicom dużo komfortu podczas bycia w tym czasie w pracy.

My, rodzice, codziennie dbamy o bezpieczeństwo, zdrowie i komfort naszych dzieci. Staramy zapewnić się im wszystko co najlepsze. Dlatego, kiedy nasze Pociechy dorastają do roli przedszkolaka, szukamy placówki, która nie tylko zadba jak najlepiej o dziecko, ale również zapewni nas, że obiekt, w których nasze dziecko spędza większość dnia jest odpowiednio zabezpieczony.

Poza obowiązującymi przepisami i standardami niezbędne są systemy zabezpieczeń takie jak:
• monitoring – stały podgląd z kamer, niezbędny materiał w razie ustalenia przebiegu zdarzenia. Dodatkowa możliwa kontrola osób wchodzących i opuszczających budynek.
• kontrola dostępu w budynku – każdy pracownik, rodzic czy opiekun ma przypisany dostęp tylko do wybranych pomieszczeń.
• videodomofon – ograniczenie dostępu do budynku, kontrola osób wchodzących.

 

kontrola dostępu w żłobku w szkole

Z roku na rok coraz więcej trójmiejskich przedszkoli zwraca się do nas z zamówieniami na powyższe systemy zabezpieczeń. Jest to bardzo dobra wiadomość, gdyż świadczy o tym, iż rośnie świadomość, że dodatkowa kontrola ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo naszych najważniejszych obywateli. A my jako rodzice, pracownicy, firma, cieszymy się, że uczestniczymy w tak ważnym aspekcie, jakim jest bezpieczeństwo naszych dzieci pozostawionych w żłobkach, przedszkolach i szkołach.

monitoring w przedszkolu

 

TrampolinaNiepubliczne Przedszkole Trampolina w Gdańsku – system TMC

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem: serwis@tmc24.pl; tel. 58 742 34 69 oraz do odwiedzenia naszego profilu na Facebook FB TMC

Skontaktuj się z nami