+48 58 7126077
Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne

Przyłącze 1Dbając o funkcjonalność naszych rozwiązań oraz ich całkowite bezpieczeństwo, gwarantujemy, że wszystkie elementy tworzonych przez nas instalacji elektrycznych opatrzone są certyfikatem. Dbając o elastyczność naszej oferty mamy całkowitą pewność, że zakres realizowanych przez nas usług sprosta Państwa oczekiwaniom oraz pozwoli na wdrożenie rozwiązań w pełni korzystnych, bezpiecznych i dostosowanych do technicznych wymogów danego obiektu. Realizując powierzone nam zlecenia zawsze mamy na uwadze ich terminowe zakończenie, dostosowanie do wszelkich standardów bezpieczeństwa, jak również estetyczne wykończenie naszych prac.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań – zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Udzielą oni wyczerpujących odpowiedzi na w pytania związane z zagadnieniem instalacji elektrycznej w domu i firmie oraz towarzyszącym temu aspektom.

Wszystkie elementy sieci elektrycznej instalowane przez naszą firmę posiadają niezbędne certyfikaty.

Rozdzielnia elektryczna

Jest modułem sieci, który zawiera rozmaite podzespoły łączące się z urządzeniami sterowniczymi. Wszystkie modele rozdzielni, które wykonujemy, wyposażamy w niezbędne bezpieczniki, styczniki oraz przekaźniki. Elementy te pozyskujemy jedynie od sprawdzonych i zaufanych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że instalacje elektryczne w domu i firmie, bazujące na sprawnym funkcjonowaniu naszej rozdzielni, będą w pełni bezpieczne.

Wielkość prezentowanych rozdzielni zawsze dostosowujemy do technicznych wymogów konkretnego obiektu, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby Klienta. W przypadku usług związanych z instalacją elektryczną w domu bądź obiekcie firmowym, dbamy również o prawidłowy montaż osprzętu podtynkowego oraz natynkowego – jego właściwe zabezpieczenie przed wilgocią.

Pozostajemy również przygotowani na dostosowanie tworzonych rozwiązań do stylistyki wnętrz – pozwalają nam na to m.in. gniazda elektryczne (jedno- i wielomodułowe), które posiadamy w wielu wariantach kolorystycznych.

Dla naszych Klientów tworzymy także tory kablowe, pozwalające na sprawny i estetyczny montaż okablowania pod tynkiem lub w specjalnych, odpowiednio dobranych korytach z tworzywa PCV.

Automatyka

Wykonywane przez nas instalacje elektryczne w domu i firmie, to również możliwość skorzystania z automatycznego systemu podnoszenia rolet, otwierania bram wjazdowych lub zamykania okien. Prócz tego, naszym Klientom jesteśmy w stanie zapewnić:

  • prawidłowy montaż TV naziemnej i satelitarnej,
  • obsługę naszego Centrum Monitorowania Technicznego, które będzie podejmowało natychmiastowe działania w przypadku wykrycia jakichkolwiek awarii bądź nieprawidłowości w funkcjonowaniu takich urządzeń, jak np. pompy ciepła, piece grzewcze etc.

Udokumentowaniem rzetelności naszych prac jest m.in. teczka techniczna obiektu, którą przekazujemy Klientowi po zakończeniu zlecenia. Znajdują się w niej schematy torów kablowych, informacje na temat rozmieszczenia gniazd oraz pełen wykaz zamontowanego sprzętu wraz z historią prac serwisowych (dołączana jest także płyta CD ze zdjęciami).

W przypadku Klientów decydujących się na długotrwałą współpracę z naszym zespołem, uwzględniamy możliwość wykorzystania cen preferencyjnych na usługę wykonania systemu alarmowego.

 

Skontaktuj się z nami