+48 58 7126077
Monitoring

Monitoring

monitoring_ico

System telewizji przemysłowej budujemy na bazie nowoczesnych kamer i urządzeń analogowych i cyfrowych. Kamery przemysłowe montowane są w miejscach gdzie ma odbywać się stały nadzór wideo. Zapis stanowi archiwum i odbywa sie na twardym dysku – w zależności od jego wielkości – od kilku do kilkudziesięciu dni. Obraz można oglądać za pośrednictwem monitora LCD lub przesłać przez sieć TCP/IP w danej jednostce, a także przez internet na całym świecie.

Nasze realizacje obejmują systemy w obiektach o różnych przeznaczeniach:

  • mieszkania
  • domy jednorodzinne i budynki gospodarcze
  • hotele i pensjonaty
  • ośrodki jeździeckie, stajnie i obiekty inwentarskie
  • obiekty przemysłowe i magazyny
  • osiedla, wspólnoty mieszkaniowe

W zależności od zapotrzebowania dla każdego z powyższych systemów dedykujemy urządzenia, które najlepiej sprawdzają się na zewnątrz i wewnątrz obiektu, w niektorych istotnym elementem jest odporność na czynniki atmosferyczne, wilgotność, zapylenie, kurz. Dla każdego systemu prowadzimy dokumentację techniczną, która po zakończeniu inwestycji jest przekazywana właścicielowi wraz z teczka serwisową, w której zawarte są podstawowe dane systemu, dane teleadresowe, książka przeglądów i serwisów.

Upoważniona osoba otrzymuje indywidualny login i hasło do panelu klienta naszej firmy, który umożliwia zgłaszanie zleceń serwisowych, pdogląd aktualnych i archiwalnych zgłoszeń, dostęp do dokumentacji, intsrukcji obsługi oraz programów do urządzeń zainstalowanych w danej jednostce. Szczegółowy opis systemu CRM dostępny na naszej stronie w strefie klienta.

W obiektach wspólnot mieszkaniowych w celu zapewnienia najwyższej jakości usług w przypadku podpisania umowy na serwis i konserwację instalujemy na nasz koszt urządzenie do monitorowania stanów alarmowych i awaryjnych systemu CCTV, który na bieżąco poprzez GPRS przekazuje sygnały do naszej stacji monitorowania, która w przypadku wykrycia może powiadomić operatora, który w szybkim czasie poprzez grupy serwisowe usunie usterkę.

Nasze realizacje wykonywane są również w zakładach pracy gdzie wymagana jest instalacja z wykorzystaniem dużej ilości punków kamer przemysłowych. Przykładem jest realizacja w jednej z gdyńskich zakładów produkcyjnych gdzie zamontowaliśmy 69 kamer stacjonarnych z podglądem przez sieć i rejestracją na 5 rejestratorach.


DYNDNS dla naszych klientów bezpłatnie.

Usługa DYNDNS pozwala na stały dostęp do urządzeń po sieci TCP/IP. Dzięki usłudze istnieje możliwość połączenia się z rejestratorem, centralą alarmową i innymi urządzeniami poprzez internet nie posiadając stałego adresu IP. Usługa dostępna dla użytkowników posiadającyh Neostradę. Nasza firma udostępnia bezpłatnie adres domenowy np: mójdom.dyndns.org dzięki czemu można zalogować się do swoich urządzeń. Warunkiem bezpłatnego dostępu jest podpisanie z naszą firmą umowy na serwis i konserwację. Szczegóły u naszych konsultantów.
Podgląd obrazu z kamer przez telefon komórkowy.

Przekazujemy Państwu instrukcję zdalnego połączenia z Państwa telefonu komórkowego do zainstalowanego rejestratora cyfrowego BCS, który został zainstalowany u Państwa przez naszą firmę. Dostęp do podglądu możliwy na telefonach z systemem operacyjnym Android oraz IOS (IPhone).
W celu uruchomienia podglądu należy pobrać ze sklepu Play (google) lub App Store (IPhone) bezpłatnej aplikacji o nazwie gDMSS Lite (dla systemu android) lub iDMSS Lite (dla IPhone).

Dane do wprowadzenia w celu uruchomienia rejestratora dostępne w naszym serwisie, szczegółowe dane na serwis@tmc24.pl.
Życzymy udanego odbioru.

Skontaktuj się z nami