+48 58 7126077
Kołowroty i bramki wejściowe uchylne z kontrolą dostępu

Kołowroty i bramki wejściowe uchylne z kontrolą dostępu

Bramki wejściowe obrotowe i uchylne, kołowroty, tripody … sprzedaż

W ramach rozszerzenia systemu kontroli dostępu instalujemy bramki/kołowroty ograniczające ruch dla osób wchodzących i wychodzących. W zależności od ilości osób przypisanych do przejścia planuje się obsługę jednego kompletu dla około 300 osób w trybie wejść/wyjść.

W przypadku większej ilości osób należy planować wielokrotność osób do ilości bramek.

Z uwagi na ograniczoną szerokość elementem dodatkowym mogą być bramki rozwierne o dopasowanej szerokości jedno lub dwuramienne. Wejście odbywa się za pomocą karty zbliżeniowej, pilota jak również przez obsługę przełącznikiem.

W naszych realizacjach system kołowrotów rozbudowujemy o kontrolę dostępu. Każde urządzenie wyposażone jest w czytnik wejścia i wyjścia, który odpowiednio zwalnia ramię kołowrotu w lewą lub prawą stronę w zależności od przejścia.

System zasilany jest napięciem bezpiecznym, istnieje możliwość zwolnienia blokady ramienia poprzez opuszczenie z poziomu klucza lub w przypadku braku zasilania automatyczne odsprzęglenie ramienia umożliwiające swobodne poruszanie się, np podczas alarmu pożarowego.

Uzupełnieniem może być system rejestracji czasu pracy, który poprzez powiązanie z systemem kadrowym, Symfonia lub podobny pozwoli znacznie usprawnić pracę działu kadr.

Opcją dodatkową jest zegar umieszczony przy wejściu synchronizowany z czasem rzeczywistym.

Zapraszamy do współpracy zamontujemy zaprogramujemy i będziemy serwisować napisz do nas serwis@tmc24.pl

Cennik urządzeń z montażem

Skontaktuj się z nami