+48 58 7126077
Centrala alarmowa MICRA

Centrala alarmowa MICRA

Z dniem 14 listopada 2011 roku centrala alarmowa Micra zyskuje nowe funkcje umożliwające rozbudowę w niewielkich obiektach takich jak: kioski, małe sklepy, domki letniskowe, magazyny. Dodatkowo dzięki wdrożonej przez naszą firmę aplikacji Stam View oraz usłudze monitorowania GPRS, którą świadczymy od kilku miesięcy zastosowanie centrali z nowymi czujnikami stanowi rozszerzenie bogatej oferty zabezpieczenia niewielkich ale jak ważnych obiektów.

Aplikacja Stam View umożliwia bezpłatny nadzór stanu obiektu przez przeglądarkę www z telefonu komórkowego, IPada i komputera z każdego miejsca na ziemi. Możliwości systemu dostępne na naszej stronie w zakładce https://tmc24.pl/pl/stam-view—nowa-aplikacja-dla-klienta.html.

Podłączenie do centrali do 8 czujników bezprzewodowych – czujniki ruchu, czujnik otwarcia, czujnik pożarowy, klawiatura bezprzewodowa, pilot wielofunkcyjny – monitorowanie sygnałów pochodzących z obiektu na telefon komórkowy jako komunikat SMS oraz na stację monitorowania.

Nowe czujniki dostępne w systemie Micra:

MPD-300 – bezprzewodowa czujka ruchu – zasilanie czujki z baterii litowej zapewnia długą pracę bez konieczności wymiany – stan baterii nadzorowany przez Centrum Monitorowania Technicznego, które informuje klienta o konieczności wymiany. Czujka odporna jest na małe zwierzęta typu psy, koty.

MSD-300 – bezprzewodowa czujka dymu i ciepła – czujka reaguje na dym ale również na zmianę temperatury, która występuje przed elementem pożaru. Analogicznie jak w przypadku czujki ruchu zasilanie dzięki baterii litowej zapewnia długą pracę bez konieczności wymiany.

MPT-300 – bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania w nowej obudowie – nowa obudowa pilota zdalnego sterowania oraz funkcjonalność dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Możliwość załączania/wyłączania systemu a także sterowania urządzeń zewnętrznych np, brama garażowa, oświetlenie. Z uwagi na zastosowanie mobline ciekawym i praktycznym rozwiązaniem może być wykorzystanie jako przycisk napadowy.

MKP-300 – bezprzewodowa klawiatura do obsługi systemu – kolejne rozwiązanie oprócz pilota do obsługi systemu. Rozwiązanie umożliwia sterowanie systemem z poziomu kodu bez konieczności dedykowania pilota dla każdego użytkownika.

MMD-300 – bezprzewodowa czujka otwarcia drzwi/okna – ciekawe wykorzystanie podstawowej funkcji w zakresie ochrony obwodowej systemu alarmowego. Zasilanie z baterii litowej, której stan kontrolowany jest przez Centrum Monitorowania Technicznego TMC zapewni bezawaryjną pracę przez długi okres.

Skontaktuj się z nami