+48 58 7126077
Stam View

Stam View

Z ogromna przyjemnością jako jedni z pierwszych przedstawiamy państwu nasza nowa usługę dotycząca podglądu stanu systemu alarmowego zainstalowanego przez nasza firmę i obsługiwanego przez Centrum Monitorowania Technicznego przez internet. Nowa usługa związana jest z premierą aplikacji firmy Satel połączonej ze stacją monitorowania Stam 2.

Dzięki naszemu wdrożeniu użytkownik nie musi uruchamiać aplikacji np, GuardX, aby sprawdzić stan obiektu a jedynie wymaga zalogowania się na stronie www.centrum.tmc.gda.pl, aby w prosty i szybki sposób sprawdzić aktualny tryb poszczególnych stref, przejrzeć historie zdarzeń oraz sprawdzić archiwum. Zalet stosowania naszego systemu może być wiele np, sprawdzenie bez konieczności angażowania operatora stacji czy załączyliśmy rano przed wyjściem do pracy system alarmowy, innym sposobem na wykorzystanie aplikacji może być sprawdzenie dokładnej awarii lub alarmu w obiekcie po otrzymaniu informacji globalnej sms o zdarzeniu.

Dla użytkowników posiadających kartę ETHM-1 dodatkowo uruchamiamy zdalny manipulator, który umożliwia sterowanie przy użyciu telefonu komórkowego systemem alarmowym analogicznie jak przy użyciu manipulatora na obiekcie.
Zalety nowego systemu wdrożonego i przekazanego do użytku dla naszych obecnych i nowych klientów:

  • Możliwość podgladu stanu obiektu z jakiegokolwiek komputera i miejsca na świecie gdzie jest dostęp do internetu
  • Z smartfona, tableta
  • Każdy użytkownik otrzymuje login i hasło do zalogowania
  • Dodatkowo istnieje możliwość podgladu stanu czuwania stref
  • przesyłanie wiadomości wewnętrznych pomiędzy użytkownikiem a administratorem systemu

Dla naszych obecnych i nowych klientów usługa jest bezpłatna. Wystarczy jedynie podpisana umowa na serwis i konserwację systemu alarmowego, która zobowiązuje naszą firmę do cyklicznych, okresowych przeglądów technicznych mających na celu zapewnienie ciągłości bezawaryjnej pracy systemu, dodatkowo w ramach stałej współpracy klient posiada 5% rabatu na materiały i usługę. Każdy klient spełniający powyższe minimum otrzymuje dane do logowania oraz opis techniczny systemu view. Zapraszamy do zapoznania się z wersja graficzna systemu i składania zapytań.

Skontaktuj się z nami