+48 58 7126077
Nagłośnienie

Nagłośnienie

naglosnienie_ico  images

Nagłośnienie – Systemy konferencyjne – akustyka pomieszczeń – najwyższa jakość dźwięku

Nasza firma sprzedaje www.sklep.tmc24.pl  i montuje produkty firmy  ITC Audio www.itc-pa.pl.

Ofertę nagłośnienia kierujemy do:

szkół – nagłośnienie np.: radiowęzeł i boiska sportowe typu „ORLIK”
kościołów – nagłośnienie wysokiego i niskiego obiektu
centr handlowych – nagłośnienie sklepów, pomieszczeń socjalnych, wind, korytarzy
nagłośnienie sal konferencyjnych
nagłośnienie sal multimedialnych
zakładów przemysłowych – nagłośnienie hal produkcyjnych, pomieszczeń socjalnych
stacji benzynowych – nagłośnienie zewnętrzne i wewnętrzne
nagłośnienie ogrodów
sklepów
biur
domów i mieszkań

 

Nowość w nagłosnieniu ! Bezprzewodowy system konferencyjny 

W pomieszczeniach instalowane są głośniki ( np. w suficie podwieszanym), które mogą emitować radio, nagrania z płyt CD, MP3 i inne, a także za pomocą mikrofonu można przekazywać komunikaty głosowe. System można zbudować w oparciu o strefy czyli niezależnie załączać i wyłączać poszczególne pomieszczenia. Dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia do centrali telefonicznej i przez telefon z każdego aparatu wewnętrznego jak i miejskiego przekazywać komunikaty głosowe.

 

 

Zastosowanie profesjonalnego wzmacniacza z podziałem na kilka niezależnych stref umożliwia sterowanie nagłosnieniem poszczególnymi poziomami w budynku.

Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie we wszelkiego typu obiektach prywatnych, przemysłowych sakralnych i innych. Stosowany sprzęt umożliwia dostosowanie do warunków otoczenia panujących w halach magazynowych, sklepach, obiektach sportowych.

Nasz dział techniczny wraz z projektantem pomoże ustalić optymalne warunki zamontowania głośników, dobór sprzętu, podział na strefy. Jeżeli obiekt wymaga zastosowania mikrofonu do przekazu komunikatów znajdziemy odpowiedni typ, który w najlepszy sposób umożliwi kontakt z pracownikami, klientami i potencjalnymi odbiorcami.

Każde pomieszczenie rządzi się swoimi prawami, część osób lubi muzykę w tle inna głośniej – rozwiązaniem będzie zastosowanie indywidualnych regulatorów mocy, które umieszczone w dogodnym miejscu umożliwią dowolną regulację wzmocnienia.

Dostępne są regulatory w wersji natynkowej, podtynkowej, dla systemów 100V jak również dla wersji 8, wersja kolorów jasna i ciemna.

W przypadku podłączenia do systemu centrali telefonicznej mamy możliwość przekazu komunikatów z dowolnego aparatu telefonicznego znajdującego się w systemie – również poza nim  poprzez wdzwonienie się na numer wewnętrzny radiowęzła!!!

Szeroka gama głośników wewnętrznych wpuszczanych oraz zewnętrznych w bardzo dużym zakresie mocy, wyglądu oraz kolorów pozwoli dobrać odpowiedni styl do każdego pomieszczenia w Państwa obiekcie.

Skontaktuj się z nami